Kék-Tó Lakópark

Magyar Foci

250 milliót kap a Fradi a Szerencsejáték Zrt-től

2014/01/31 18:15:00

A Ferencváros negyedmilliárdos támogatói szerződést kötött a Szerencsejáték zrt-vel.

A vg.hu cikke szerint a Fradi 250 millió forintos szponzori megállapodást kötött a szerencsejátékokat szervező céggel, amely 2012-ben ugyanekkora összeggel támogatta meg a fővárosi klubot. A cikkből továbbá kiderül, hogy a Szerencsejáték Zrt. szponzorációra méltónak találta a Magyar Nemzeti Autósport Szövetséget is, ezért 15 millió forintot utal át a Gyulay Zsolt által elnökölt szövetségnek, ahol Rogán

MTI hírfelhasználó

Bonus Faktor
bilance.hu/
moorestephens.co.hu
sortav
1/1095. oldal[1] 2 3 4 5 »  »
Dzsudzsák, Szalai, és Németh is bizakodó, eddigi életük legfontosabb csatája előtt Nem hagytak sok esélyt a svájciak a mieinknek
2015/11/10 10:13:01    2015/08/09 10:10:42
Dzsudzsák Balázs, Németh Krisztián és Szalai Ádám is élete párharcára készül a norvégok elleni pótselejtező előtt, amelynek előkészületeiről a három légiós is tájékoztatást adott hétfőn, Telkiben. A csapatkapitány örül, ha az északiak lenéznek minket, szeretne javítani és bizonyítani az utolsó két, gyengébben sikerült selejtezője után, és akkor sem lesz elkeseredett, ha 0-0 lesz az oslói meccs. Szalai szerint ugyanakkor
Persze annyit mindenképpen hibának kell minősíteni, hogy ez a győzelem éppen a magyar válogatott ellen született meg.Az MLSZ Beach Arénát megtöltő szurkolók, akik között volt sok más országbeli is, bizony megkaptak mindent a svájci csapattól, ami a világ legnépszerűbbjei közé emeli a strandlabdarúgást. Persze a jelenlegi világranglista 5., korábbi vb-ezüstérmes, hatalmas egyéniségek sorával felálló Svájc nagy győzelméhez kellett az
tovább >>>   tovább >>>
Gólparádét, örömfocit és kiütést hozott a Loki EL meccse Gyurcsó lőtte tovább a Vidit, de azért kellett izgulni...
2015/07/23 19:00:34    2015/07/22 23:03:17
Kiütéses győzelmet aratott a Debrecen az Európa-liga második selejtezőkörének visszavágóján, a magyar csapat 9-2-re múlta felül a Skonto Riga együttesét. A Loki már a szünetben is 5-0-ra vezetett, a gólgyártás azonban nem állt le a fordulás után sem, így egy nem mindennapi eredmény és debreceni továbbjutás lett a találkozó vége. Már a találkozó elején nekirontott az ellenfelének
Az elvárhatónál sokkal nehezebben jutott túl a Videoton a walesi The New Saints-en a Bajnokok Liga selejtezőjében. A rendes játékidő olyan bombameglepetést tartogatott, amiről simán lemondtunk volna. A két csapat 77 percig nagyjából semmit nem csinált a Sóstói Stadion gyepén, le merjük írni azt is, hogy a Videoton csalta a futballt, a walesiek pedig erejükhöz
Jól indult a magyar csatárok számára a szezon új csapatukban Megbosszulta magát a sok kihagyott ziccer, előnyben a Zeljeznicar
2015/07/19 07:41:50    2015/07/16 23:04:09
Dzsudzsák Balázs csapata, a Dinamo Moszkva vereséggel kezdte az orosz bajnokságot. A Rangadó.hu minden héten jelentkezik légiós-körkép rovatával, amelyben a külföldön szereplő honfitársaink teljesítményét összegezzük, illetve a fordulók előtt megnézzük, milyen feladat vár a magyarokra határainkon túl.Miriuta László vezetőedző csapata, a marosvásárhelyi ASA 5-1-re győzött az Astra Giurgiu vendégeként a román élvonal második fordulójában.Győzelemmel kezdte a szlovák bajnokságot Priskin
Forrás: csakfoci.hu1-0-ás vendéggyőzelemmel ért véget az FTC-Zeljeznicar találkozó az Európa Liga 2. fordulójában. A Ferencváros az első félidőben többször is vezetést szerezhetett volna, Lamah kapufát is lőtt, de nem sikerült betalálni, a fordulás után pedig statikussá vált a hazaiak játéka, sőt, a végén még hátrányba is került a magyar csapat.A meccs elejétől látható volt, hogy nagy csata vár a
Jó helyzetből várhatja a visszavágót a Loki Íme a két EL továbbjutó csapatunk ellenfele
2015/07/16 19:58:31    2015/07/09 23:10:25
Forrás: csakfoci.huAz Európa Liga második selejtezőkörének első mérkőzésén a Debrecen 2-2-es döntetlent ért el a Skonto Riga otthonában. Tisza Tibor révén a magyar csapat szerzett vezetést, majd Karašausks megfordította az állást. A 72. percben a csereként beállt új szerzemény, Geoffrey Castillion alakította ki a végeredményt.A Debrecen jól kezdett Rigában a Skonto elleni EL-selejtezőn. A 9. percben Balogh beadása után
Forrás: mtiA Fradi ellenfele bosnyák lesz, míg a Debrecen lett ellenfelet kapott.A Debrecen a lett Skonto csapatával találkozik a labdarúgó Európa Liga-selejtező második fordulójában. A magyar csapat jövendőbeli ellenfele csütörtökön az ír Saint Patrick's Athletic együttesét búcsúztatta kettős győzelemmel.Később kiderült, hogy a bosnyák Zeljeznicar lesz a Ferencváros ellenfele a labdarúgó Európa Liga-selejtező második fordulójában. A szarajevói együttes csütörtökön a
A DVSC nehezen, az FTC könnyedén az MTK nem tudta venni az akadályt az EL visszavágókon Szombaton még simább brazil győzelem született Siófokon
2015/07/09 22:50:41    2015/07/04 22:11:46
Forrás: mtiAz MTK idegenbeli vereségével kiesett az Európa Ligából.Három mérkőzést játszottak klubcsapataink az Európa Ligában: a Fradi nyert, és továbbjutott, a Loki kikapott, de továbbjutott, míg az MTK kikapott, és kiesett a további küzdelmekből.Elkönnyelműsködte a Loki3 gólós előnnyel utazott a DVSC Montenegróba, a Sutjeska Niksic otthonába, ahol viszont szinte értékelhető megmozdulást sem mutatva, 2 góllal kapott ki. A végén
 Forrás: mtiA pénteki 9-4-es vereség után szombaton 9-2-re kapott ki a magyar strandlabdarúgó-válogatott a világranglistán második brazil együttestől Siófokon.Az MLSZ Beach Arénában rendezett felkészülési mérkőzésen a mieink szereztek vezetést Fekete révén az első harmadban, a sportág "feltalálóinak" számító vendégek azonban még a szünet előtt fordítottak, a második játékrészben pedig még két gólt szereztek. A záró harmadban Berkes szépségdíjas
Magabiztos előnyt szerzett itthon a Loki Az Anfield Roadon folytatja pályafutását Bogdán Ádám
2015/07/02 20:53:19    2015/06/11 11:00:24
 Forrás: MTIA Debreceni VSC 3-0-ra legyőzte a montenegrói Sutjeska Niksic csapatát a labdarúgó Európa Liga-selejtező első fordulójának első, csütörtöki mérkőzésén.A hajdúsági együttes Rene Mihelic révén szerzett vezetést bő negyedóra elteltével, a második félidőben aztán Dusan Brkovic és Ibrahima Sidibe is betalált. A DVSC így megnyugtató előnnyel várhatja az egy hét múlva esedékes idegenbeli visszavágót.Európa Liga-selejtező, 1.
Forrás: FourFourTwo.huA HITC Sport a Liverpool FC-hez közeli forrásból úgy értesült, hogy a szabadon igazolható Bogdán Ádám hamarosan aláírja két évre szóló szerződését. Bogdán szerződése lejárt Boltonban, és visszautasította a másodosztályú klub ajánlatát. A cikk szerint Bogdán lesz a vörösök harmadik nyári igazolása. Szerintük, a magyar válogatott játékosa akkor nyűgözte le Brendan Rodgers menedzsert, amikor az FA Kupában gól
A női mezőnyben is Kupagyőztes a Fradi Blatter nem számíthat magyar szavazatra
2015/06/03 18:22:13    2015/05/28 20:24:57
 Forrás: mtiA bajnokság után a Magyar Kupát is a Ferencváros női labdarúgócsapata nyerte.A zöld-fehérek 1-1-es döntetlen után büntetőkkel hódították el a trófeát az MTK ellen a debreceni fináléban. Érdekesség, hogy a bajnoki döntőben is ez a két csapat találkozott, és mindkét meccsen döntetlen utáni 11-esekkel diadalmaskodott az FTC.A találkozó a 19 órakor kezdődő DVSC-TEVA - Ferencváros Ligakupa-döntő
 Forrás: mtiCsányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség elnöke nem szavaz Joseph Blatterre a nemzetközi szövetség pénteki tisztújító kongresszusán.Az európai szövetség egyik új vezetőségi tagja a fourfourtwo.hu szaklapnak mondta el Zürichben, hogy a magyar voksra nem számíthat a FIFA jelenlegi vezetője. Joseph Blatter a délután folyamán egyeztetett a konföderációk vezetőivel. A megbeszélésen Michel Platini, az Európai Labdarúgó-szövetség
Újragondolt tervekkel álltak elő az Puskás stadion építése kapcsán Megkezdődött a szurkolók kitiltása rendbontások miatt
2015/05/20 08:45:59    2015/04/22 19:05:37
 Forrás: MTIAz átalakítás a Népszabadság információ szerint nem érinti a "stadion a stadionban" koncepciót, amelynek értelmében úgy építenek egy 21. századi stadiont, hogy egy új épül a régi köré, meghagyva annak karakterisztikáját, de megszűnik a multifunkciós jellege. Fürjes Balázs budapesti beruházásokért felelős kormánybiztosként idén márciusban vette át a projektet, az újság szerdai cikke szerint elmondta: méretében, tömegében, műszaki
 Forrás: MTIÖnkényuralmi jelkép használata miatt több évre eltiltott a Magyar Labdarúgó Szövetség és tagszervezetei által rendezett sportesemények látogatásától három embert a bíróság szerdán.A Fővárosi Törvényszék honlapján olvasható közlemény szerint 2013. szeptember 22-én a Puskás Ferenc Stadionban megrendezett Ferencváros-Újpest bajnoki labdarúgó-mérkőzést követő percekben az egyik vádlott elővett egy horogkeresztes zászlót, és odaadta két társának, hogy mutassák fel a csaknem
Marad a a Real stadionjában Puskás Ferenc legendás cipője A bajorok lehetnek a befutók Martin Ödegaardért folytatott harcban
2015/03/11 16:30:39    2014/12/13 12:42:05
 Forrás: MTIÚjabb egy évig a Santiago Bernabeu Stadionban marad Puskás Ferencnek, a legendás Aranycsapat kapitányának egyik futballcipője.A puskas.com beszámolója szerint az erről szóló megállapodást szerdán Madridban írta alá a Real Madrid Alapítvánnyal Szöllősi György, a Puskás Intézet igazgatója.A cipő, amelyben Puskás Ferenc bizonyíthatóan pályára lépett a Real Madrid színeiben, az újjávarázsolt klubmúzeumban - a Bernabeu Tour részeként -
 Forrás: mtiTöbb neves európai futballklub, így a Bayern München is szeretné megszerezni a norvégok különleges tehetségnek tartott fiatal futballistáját, Martin Ödegaardot.A hamarosan 16 éves játékos ezen a héten a bajorok első csapatával tréningezett Münchenben. Pep Guardiola vezetőedző megerősítette, hogy a Strömsgodset középpályása ott volt az együttes edzésén, de több kommentárt nem akart fűzni a témához. Karl-Heinz Rummenigge, futballcsapatot működtető
Újabb földrészen, ligában, csapatnál próbálhatja ki magát a magyar támadó A Fradi az F csoport másik továbbjutója a Ligakupában
2014/12/05 10:00:56    2014/11/25 15:31:45
 Forrás: Blikk Németh Krisztián az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) érdekelt Kansas City csapatában folytathatja pályafutását. Németh Krisztián a nyáron bontott szerződést a holland élvonalból kieső Roda csapatával. Pataky Tibor, a játékos ügyeit intéző CMG menedzseriroda  társtulajdonosa akkor úgy fogalmazott, Németh nem tér vissza Magyarországra, továbbra is
 Forrás: mtiA Zalaegerszeg 1-0-ra kikapott Kaposváron, így eldőlt, hogy a Paks mellett a Ferencváros jut tovább a 16 közé a Ligakupában.Ligakupa, csoportkör, 6. forduló:F csoport:Kaposvári Rákóczi-ZTE FC 1-0 (1-0)később:Ferencváros - MVM-Paks 16.00Az állás:1. (továbbjutott) MVM Paks 9 pont/5 mérkőzés (12-8)2. (továbbjutott) Ferencváros 8/53. Kaposvári Rákóczi 6/6 (6-12)4. ZTE FC 6/6 (5-7)
Nem sikerült a bravúr, az oroszok győztek Dárdai búcsúmeccsén Nem mehettek be a Rapid - Austria meccsre a fardisták
2014/11/18 22:27:41    2014/11/11 11:04:57
 Forrás: MTIA magyar labdarúgó-válogatott barátságos mérkőzésen 2-1-es vereséget szenvedett Oroszországtól a Groupama Arénában, ami azt jelenti, hogy Dárdai Pál vereséggel búcsúzott a nemzeti csapattól, bár a kapitány ügyében még nem született hivatalosan döntés.A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-es vereséget szenvedett kedden az orosz csapattól idei utolsó, barátságos mérkőzésén, így először kapott ki Dárdai Pál ideiglenes szövetségi kapitány irányításával.A Groupama Arénában
 Forrás: Nemzeti SportAz osztrák rendőrök megakadályozták, hogy a ferencvárosi drukkerek bejussanak a vasárnapi Rapid-Austria rangadóra a bécsi Ernst Happel Stadionba - írja a Nemzeti Sport.A bécsi rendőrség tájékoztatása szerint a Rapiddal hagyományosan jó kapcsolatot ápoló fradistáknál az ellenőrzés során csúzlikat, késeket találtak, ráadásul többen eltakarták az arcukat, ezért a hatóság emberei nem adtak belépési engedélyt a stadionba.A Green
Már nem éllovas a Gyirmót BL rangadót dirigálhat a magyar játékvezetői csapat
2014/11/08 19:06:58    2014/11/02 20:19:47
 Forrás: MTIA Gyirmót 1-1-es döntetlent ért el Sopronban a labdarúgó NB II 13. fordulójának szombati játéknapján, pontvesztése miatt pedig elvesztette éllovas pozícióját, mivel közvetlen riválisai egytől egyig nyertek.Jelenleg a Mezőkövesd a listavezető, az élvonalból idén kiesett gárdát négy csapat követi egypontos hátránnyal.A mezőnyben egyedüliként nyeretlen és sereghajtó Balmazújváros ezúttal bravúros pontszerzést hajtott végre Zalaegerszegen, ugyanis háromgólos hátrányt ledolgozva
Forrás: MTI Kassai Viktor vezetheti a keddi Real Madrid-Liverpool mérkőzést a Bajnokok Ligájában. Kassai Viktor lesz a játékvezető a labdarúgó Bajnokok Ligája negyedik fordulójának keddi rangadóján, a Real Madrid-Liverpool mérkőzésen.Az európai szövetség honlapja szerint Kassai munkáját Ring György és Tóth Vencel partjelzők segítik, az alapvonalon pedig
Eddig nem lehet megszorongatni idén a Videoton csapatát Továbbra is nyeretlen az újonc, most Újpesten kapott ki simán
2014/10/05 20:25:23    2014/10/04 22:28:13
2014. október 04. 19:57 Forrás: MTITizedik bajnoki mérkőzését is megnyerte a Videoton, szombaton a Pécs otthonában nyert 2-0-ra, s ezzel továbbra is százszázalékos teljesítménnyel vezeti a labdarúgó OTP Bank Ligát.A vendégek első gólját a magyar válogatott Nikolics Nemanja szerezte, és 12 góllal vezeti a góllövőlistát.Az első félidőben a Videoton akarata érvényesült, s bár a hazaiak sokáig megőrizték kapujukat
2014. október 04. 21:59 Forrás: MTIAz Újpest hazai pályán 3-0-ra nyert a sereghajtó, és a mezőnyben egyedüliként továbbra is nyeretlen Dunaújváros ellen a labdarúgó OTP Bank Liga tizedik fordulójának szombati játéknapján.Az Újpest az első perctől kezdve irányította a mérkőzést, de csak a félidő hajrájában egy Suljic által kiharcolt büntetőből - amelyet Vasiljevic értékesített - szerezte meg a vezetést.A
Hazai pályán vesztette el veretlenségét a Paks Ajkán szerezte meg első győzelmét az idei szezonban a Békéscsaba
2014/10/04 20:23:03    2014/10/04 17:36:28
2014. október 04. 20:00 Forrás: MTIA Kecskemét 3-2-re nyert a találkozó előtt veretlen Paks otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga tizedik fordulójának szombati játéknapján.Gyors gólváltással indult a találkozó, utána a hazaiak támadtak többet. A kecskemétiek főként kontrákkal próbáltak meg veszélyeztetni.A fordulás után kezdeményezőbbé vált a Kecskemét, ennek pedig Botka góljával meg is lett az eredménye, ráadásul egy kapu
2014. október 04. 17:16 Forrás: MTIMegszerezte első idegenbeli győzelmet a mostani szezonban a Békéscsaba, szombaton az Ajka otthonából hozta el a három pontot a labdarúgó NB II nyolcadik fordulójában.Merkantil Bank NB II, 8. forduló:Vasas-Szigetszentmiklós 0-1 (0-0)Soproni Vasutas-Cegléd 2-2 (1-1)Kaposvári Rákóczi-FGSZ Siófok 1-3 (1-2)Gyirmót-Szeged 1-0 (1-0)Mezőkövesd Zsóry FC-Soroksár 1-0 (0-0)Ajka-Békéscsaba 0-2 (0-0) pénteken játszották:Csákvár-ZTE FC 0-0vasárnap játsszák:Balmazújváros - Szolnoki MÁV-Stadler
Hosszú ideje tartó átkot tört meg a DVTK a Fradi ellen A Fradi csak mezőnyben tett többet a Haladásnál
2014/10/04 17:31:47    2014/09/28 21:47:49
2014. október 04. 16:08 Forrás: MTIA DVTK 2-1-re legyőzte a Ferencvárost az OTP Bank Liga tizedik fordulójának első szombati mérkőzésén.A fővárosiak legutóbb csaknem 33 éve szenvedtek vereséget bajnoki találkozón a miskolci csapat vendégeként.Gyors gólváltással indult a rangadó, amely eleinte jó iramú, izgalmas játékot hozott, mindkét fél előtt akadtak ígéretes lehetőségek. A játékrész derekától valamelyest visszaesett a tempó,
2014. szeptember 28. 20:42 Forrás: MTIAz előző idényben bronzérmes Ferencváros gól nélküli döntetlent játszott a vendég Szombathelyi Haladással a labdarúgó OTP Bank Liga kilencedik fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.OTP Bank Liga, 9. forduló:Ferencváros-Szombathelyi Haladás 0-0Groupama Aréna, 5500 néző, v: Fábiánsárga lap: Gera (80.), Cukic (82.), Pavlovic (87.), illetve Gyurján (58.), Rózsa (67.), Jancsó (93.)Ferencváros:Dibusz - Dilaver, Mateos, Pavlovic, Somalia